* Masters of Fight *

Forum w całości poświęcone Klanowiczom grupy 'Masters of Fight'


#1 2009-08-24 10:09:24

plastiC

Master Flamaster

2637170
Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 30
Punktów :   

Easterling - nowy Klanowicz ?

Witam. Chciałbym dołączyć do waszego klanu, jakim jest MoF. Jestem aktywnym graczem oraz dobrze znającym się na handlu. Jeśli chodzi o walki, to walczę moim smokiem Seleną, lecz tak naprawdę szkolę mojego smoka czasu. Planuje by był on najlepszy w NWD. Wiem, że to zadanie dość trudne, ale mam do tego zapał, oraz naprawdę dużo składników. Gdybym dołączył do klanu na wstępie przekazałbym 500tys srebra. Jest jakaś możliwość dołączenia do waszego klanu? B.Dobrze znam się z waszym klanowiczem Mr.Ziomusiem.

Ekhem.. No i pisać, co o tym sądzicie! ;D

A Mr.Ziomu$ - cytuję - chce nas dzisiaj zdziwić, cokolwiek to ma znaczyć. Hmm. Ja chcę wiedzieć już !

Offline

 

#2 2009-08-24 14:48:28

Dagné

Bajeczkopisaczka

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Easterling - nowy Klanowicz ?

Baardzo często widuję go na handlu, wydaje mi się, że smoki też będzie mieć dobre, szczególnie jeśli są dopiero szkolone - a składników zapewne ma masę i jeszcze trochę. Poza tym - nie oszukujmy się - prędzej czy później trzeba przyjąć kogoś do Klanu, slade odchodzi a East jest jedynym, który się odezwał. Jestem na tak.


1
2
3 Klikanie nie boli x)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1ig10.pun.pl www.showa.pun.pl www.aod-plemiona.pun.pl www.digimon.pun.pl www.future-esport.pun.pl